Dobry wygląd w czasie ciąży poprawia samopoczucie Dobry wygląd w czasie ciąży poprawia samopoczucie

Dobry wygląd w czasie ciąży poprawia samopoczucie

Odkryj sposoby na skórę z wypryskami i kilka prostych wskazówek dotyczących urody

Kiedy spodziewasz się dziecka, oczekujesz również, że Twoja cera będzie promienieć, a nie wyglądać jak cera nastolatki.

przyjaciółki

Jednak daleka od doskonałości cera nie jest rzadkością u oczekujących mam. W związku ze wzmożoną aktywnością hormonów, podczas pierwszego trymestru kobiety w ciąży są bardziej podatne na występowanie trądziku. W wyniku zmian hormonalnych Twoja skóra może produkować więcej sebum, co spowoduje, że na twojej twarzy, szyi, ramionach i plecach mogą pojawić się wypryski. Ale nie przejmuj się: Twoja skóra prawdopodobnie wróci do normalnego stanu na późniejszym etapie ciąży.

A oto kilka sposobów, które pozwolą Ci kontrolować wypryski:

  • Nie szoruj skóry ani nie myj jej nadmiernie. Aby uniknąć przesuszania się skóry, stosuj łagodny środek oczyszczający, na przykład jeden z łagodnych produktów oczyszczających NIVEA VISAGE.
  • Zdecyduj się na beztłuszczowy produkt nawilżający. Dobrym wyborem jest NIVEA VISAGE Beztłuszczowy Nawilżający krem na dzień.
mama i tata z wynikiem usg

Rozwiązania częstych problemów:

  • „Chcę, żeby moja skóra wyglądała gładziej, ale podkład wydaje się zbyt ciężki” - Zmieszaj podkład z odrobiną kremu nawilżającego, aby go najpierw rozrzedzić. Następnie pędzelkiem korektora lub rozświetlacza ukryj niedoskonałości i cienie, wygładź koloryt skóry i rozjaśnij refleksyjnymi składnikami. Nałóż wokół nosa, który często wygląda ciemno.
  • „Moje brwi wymagają regulacji, ale nie mam pojęcia, jak to zrobić” - Wyrwij pęsetą włoski pod łukiem brwiowym i między brwiami. Przerzedzone miejsca wypełnij dobranym kolorystycznie pudrem do brwi lub cieniem używając sztywnego, ukośnego pędzelka.
  • „Błyszczyk do ust tak szybko blednie - ale podoba mi się jak wygląda” - Najpierw obrysuj kontur ust naturalną kredką do ust, nałóż pomadkę, ściśnij usta, aby rozprowadzić kolor, następnie wykończ kolorowym błyszczykiem. Odcień różowo-brązowy to dobry wybór dla większości kobiet.